Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour w DOR Plaza w Częstochowie. Obiekt powstał na miejscu Tesco

DOR Group, właściciel parku handlowego DOR Plaza w Częstochowie, podpisał kolejne umowy z najemcami powierzchni handlowo-usługowych. Do listy najemców dołączyły marki Maxi Zoo, PEPCO i Verona. Aktualny poziom komercjalizacji I fazy retail parku przekroczył 90%. Umowy najmu na pozostałą powierzchnię są w trakcie finalizacji. Zakończenie budowy obiektu przewidziano pod koniec maja, natomiast otwarcie galerii dla klientów planowane jest w sierpniu br.
Reklama
  • I etap DOR Plaza w Częstochowie skomercjalizowany w 90%
  • Ostatnie wolne powierzchnie na finiszu negocjacji
  • Otwarcie nowego parku w sierpniu 2022 r.

Dołączenie marek Maxi Zoo, PEPCO i Verona do grona najemców doprowadziło komercjalizację I etapu DOR Plaza w Częstochowie do poziomu 90%. - W naszej ofercie znajdują się jeszcze mniejsze lokale, które powinny zainteresować zarówno sieciowe podmioty, jak i lokalnych dostawców doceniających potencjał komercyjny DOR Plaza i pragnących dołączyć do takich najemców jak: Inmedio, Jula, Jysk, Media Expert, Rossmann, czy Sinsay.

Umowy najmu z poszczególnymi najemcami DOR Plaza podpisywane są na okresy nie krótsze niż 5 lat.

Głównym najemcą obiektu w Częstochowie przy ulicy Drogowców jest sieć spożywcza Carrefour, któremu powierzchnia została już przekazana i aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe. Pozostałe marki wchodzące w skład portfolio uzupełnią ofertę handlową galerii o różnorodny asortyment. Na terenie parku znajduje się również stacja benzynowa Moya.

Docelowo częstochowski retail park będzie miał 17,5 tys. mkw. powierzchni najmu oraz dobrze rozplanowany parking liczący około 600 miejsc postojowych.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum