Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour zamyka market w Olsztynie

Mieszkańcy Nagórek, którzy lubili chodzić na zakupy do Carrefour'a przy ul. Orłowicza będą zawiedzeni. Market jest przeznaczony do zamknięcia. - pisze gazetaolsztynska.pl.
Reklama

— Wszyscy pracownicy zamykanego sklepu skorzystali z możliwości kontynuowania zatrudnienia w innych naszych sklepach w Olsztynie — podaje gazecie biuro prasowe Carrefour Polska.

Olsztyn traci Carrefour Market

Przypomnijmy również, że ponad 20 sklepów z szyldem Galerie Alkoholi, które prowadzi sieć Carrefour Polska, zostanie zamkniętych. Zwolnienia grupowe mogą objąć ok. 160 pracowników. Z naszych informacji wynika też, że zniknie klika placówek z szyldem Carrefour Market. Taki właśnie market zostanie zamknięty w Olsztynie.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce blisko 950 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum