Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Castorama przenosi logistykę mebli kuchennych do nowego magazynu

GXO Logistics, Inc., operator logistyki kontraktowej, ogłosił przeniesienie obsługi logistycznej projektu "Kuchnie" Castorama Polska do nowego magazynu w Łodzi, wspierając firmę w optymalizacji wykorzystania powierzchni handlowej i doskonaleniu obsługi klienta.
Reklama
  • Rozwój asortymentu produktów kuchennych sprawił, że zarządzanie coraz bardziej złożonym procesem magazynowania i realizacji zamówień stawało się coraz większym wyzwaniem dla sklepów detalicznych Castoramy.
  • Firma zwróciła się do GXO, które jest jej operatorem logistycznym w Polsce od 2014 roku.

GXO obsłuży klientów Castoramy

Projekt “Kuchnie” przenosi ciężar obsługi logistycznej związanej z zapewnieniem dostaw elementów kuchennych i setek powiązanych z nimi produktów ze sklepów Castoramy na GXO. Teraz klienci Castoramy, którzy tworzą projekty kuchni z pomocą konsultantów w sklepie, mogą realizować swoje zamówienia przez GXO, oszczędzając cenną przestrzeń handlową, którą Castorama może wykorzystać jako salon wystawowy oraz poprawiając dokładność, wydajność i szybkość realizacji zamówień. Około 70 członków zespołu zajmuje się przygotowaniem zamówień obejmujących 2700 jednostek magazynowych w nowym centrum logistycznym w całości poświęconym projektowi “Kuchnie”.

Castorama Polska prowadzi sprzedaż w 91 lokalizacjach w różnych częściach Polski zatrudniając ponad 13 tys. pracowników. Castorama zapewnia klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line na stronie www.castorama.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej grupy posiadającej prawie 1 470 sklepów w 8 krajach Europy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum