Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CBRE: Awanse w dziale wynajmu powierzchni handlowych

Firma doradcza CBRE, działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych, wzmacnia kompetencje sektorowe. Magdalena Kozińska i Mariusz Majkowski zostali dyrektorami działu wynajmu powierzchni handlowych.
Reklama

W dziale wynajmu powierzchni handlowych nominowano dwóch dyrektorów, którzy będą mieli inny zakres obowiązków i specjalizację.

Magdalena Kozińska, jako dyrektor działu wynajmu powierzchni handlowych, będzie zajmowała się poszukiwaniem najlepszych lokalizacji biznesowych dla klientów (marek). Magdalena Kozińska posiada 18-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, a z CBRE jest związana od października 2014 roku. Wcześniej pracowała dla takich deweloperów, jak Centrum Development&Investments oraz Redis. Była zaangażowana w komercjalizację m.in. Magnolia Park i Renomy we Wrocławiu, Cedetu w Warszawie i Pasażu Victoria w Lublinie. Magdalena posiada również doświadczenie w handlu po stronie najemcy, które zdobyła pracując dla Van Graaf i Sky For Sky, gdzie odpowiadała za operacje i rozwój sieci sklepów.

Mariusz Majkowski, jako dyrektor działu wynajmu powierzchni handlowych, będzie odpowiadał za komercjalizację centrów handlowych. Mariusz Majkowski posiada 14-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w przygotowywaniu strategii wynajmu dla powierzchni handlowych. Do jego zadań należy prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów najmu. Poprzednio pracował w Echo Investment S.A. oraz Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o. Był zaangażowany w liczne projekty związane z komercjalizacją m.in. galerii handlowych, budynków biurowych i retail parków w Polsce i zagranicą. Jest absolwentem studiów MBA Executive we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie.


Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum