Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CBRE rozbudowuje dział powierzchni handlowych

Dział powierzchni handlowych CBRE zaangażowany jest obecnie w komercjalizacje lub re-komercjalizacje 22 projektów o łącznej powierzchni ok 500 000 mkw. Do największych centrów należą: Galeria Kazimierz w Krakowie, Sukcesja w Łodzi oraz Mazovia w Płocku. Dział Powierzchni Handlowych rozszerza zakres swojego działania o nowe linie serwisowe: reprezentację najemców oraz wynajem powierzchni handlowych przy ulicach handlowych.
Reklama

Równolegle wzmacnia zespół komercjalizacji centrów handlowych. W ostatnim czasie do zespołu dołączyły trzy nowe osoby, które będą zaangażowane w rozwój nowych linii oraz wsparcie klientów działu.

Magdalena Kozińska dołączyła do CBRE w październiku 2014 i objęła stanowisko Associate Director. Magdalena zdobywała swoje doświadczenie pracując zarówno po stronie najemców: Van Graaf I Sky For Sky (Companys, Bianco Footwear, Soaked in Luxury) jak i po stronie deweloperów (Centrum Development & Investments oraz Redis ). Dzięki swojemu szerokiemu doświadczeniu, Magdalena doradzać będzie najemcom reprezentowanym przez CBRE w tworzeniu strategii ekspansji oraz wynajmie powierzchni handlowych. 

Renata Kamińska dołączyła do zespołu CBRE w lutym 2015r. i objęła stanowisko Senior Property Negotiator, w ramach którego będzie ona odpowiedzialna za doradztwo najemcom, którzy poszukują lokali na ulicach handlowych. Swoją ścieżkę zawodową związaną z nieruchomościami i retailem rozpoczęła w 2005 roku w firmie Atlantic, gdzie odpowiadała za rozwój sieci sklepów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Przez kolejne 4 lata pracowała w Real Estate Central Europe na stanowisku Leasing Manager zajmując się komercjalizacją obiektów handlowych typu convenience. 

Katarzyna Cetnarska objęła stanowisko Associate Property Negotiator. W nowej roli Katarzyna doradzać będzie klientom w opracowaniu strategii komercjalizacji ich obiektów oraz odpowiadać będzie za wszystkie kwestie związane z wynajem powierzchni handlowych. Do projektów dedykowanych Katarzynie należą: Plac Unii, Gemini Park Tychy oraz Klif Gdynia. Katarzyna posiada doświadczenie w pracy dla agencji doradczej, w swojej karierze pracowała w Colliers oraz w firmie Cushman &Wakefield, a także po stronie właściciela nieruchomości: Apsys Polska, ING Real Estate Development. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum