Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CCC dołączyło do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy

Spółka CCC dołączyła do grona członków Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy, którego nadrzędnym celem jest promowanie najwyższych standardów etycznych w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Firma będzie aktywnie uczestniczyć w działaniach wspierających samoregulację, a także tworzenie i promowanie odpowiedzialnych etycznie przekazów reklamowych w polskiej przestrzeni medialnej.
Reklama

Misją Związku Stowarzyszeń Rady Reklamy jest eliminowanie nieetycznego i nieuczciwego przekazu reklamowego oraz kształtowanie najwyższych standardów komunikacji poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów. 

„Mam po raz kolejny wielką przyjemność powitać nowego członka wspierającego Rady Reklamy – spółkę CCC - jedną z największych europejskich spółek retailowych. Moja radość jest tym większa, że dołącza do nas jedna z najprężniej rozwijających się firm z branży retail o polskich korzeniach, której bliskie są wartości w obszarze etyki w przekazach reklamowych, promowane przez Radę Reklamy. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyczynią się do dalszego wzmacniania promocji wysokich standardów reklamy w Polsce, i że wspólnie będziemy realizować wyznaczone cele z pożytkiem dla rynku reklamy w Polsce” - mówi Robert Wielgo, prezes zarządu Rady Reklamy.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum