Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CCC korzysta z aplikacji MyShop.mobi

Od końca listopada 430 salonów sieci CCC w Polsce jest obecnych w aplikacji MyShop.mobi. Dzięki temu każdy salon CCC może kontaktować się z klientami z najbliższej okolicy. Obecnie z aplikacji korzysta ponad 50 tysięcy klientów sieci.
Reklama

Pilotażowa implementacja odbyła się w 24 salonach w Lublinie, Kaliszu oraz w Trójmieście i była połączona z kampanią POS. Jej celem było zapoznanie klientów z korzyściami, jakie zyskują, używając aplikacji. W pilotażu w pierwszych dwóch  tygodniach klienci sieci wygenerowali ponad 10 tysięcy pobrań MyShop.mobi. Wówczas CCC zdecydowało się na wdrożenie technologii w pozostałych salonach na terenie całej Polski.

Klienci CCC mogą obserwować wybrany salon ze swojej okolicy, wykorzystując do tego funkcję geolokalizacji i na bieżąco dostawać od niego powiadomienia o nowościach oraz promocjach na ekran swojego smartfona. Aplikacja wyposażona jest w funkcję mystery shopera, dzięki której klienci mogą anonimowo oceniać produkty i obsługę salonów. Wykorzystując możliwości MyShop.mobi, CCC planuje również zdigitalizowanie swojego programu lojalnościowego. Oznacza to, że klubowicze posiadający Kartę Klubu CCC w przyszłości będą mogli z niej korzystać w aplikacji.

MyShop.mobi umożliwia bieżącą komunikację z klientem, zwiększa częstotliwość jego wizyt, sprzyja budowaniu lojalności oraz optymalizuje koszty działań marketingowych. Firmy planują implementację tej technologii w zagranicznych oddziałach CCC w 2016 roku.

Technologia MyShop.mobi dostępna jest na rynku od października 2015 roku. Obecnie korzysta z niej ponad 600 sklepów i punktów handlowych z całej Polski i 75 tysięcy użytkowników. W trakcie są kolejne wdrożenia zarówno w dużych sieciach, jak i w małych, lokalnych sklepach oraz punktach handlowo-usługowych.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum