Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CCC z odświeżoną usługą click&collect. Co się zmieniło?

Odświeżona usługa Click&Collect pozwala na realizację zamówienia w sklepie online z odbiorem osobistym w wybranym salonie CCC. Dotychczas usługa obejmowała wyłącznie asortyment dostępny w wybranym sklepie.
Reklama

CCC frontem do klienta. Jak można zrobić zakupy?

CCC oferuje szereg rozwiązań dla konsumentów. Zakupy internetowe zrobią zarówno z poziomu przeglądarki, jak i w aplikacji mobilnej. W salonach dostępne są kioski internetowe i tablety, które pozwalają zamówić wybraną parę butów czy akcesoria, których akurat nie ma na sklepowej półce. Dzięki Click&Collect, klienci mogą natomiast kupić dowolny produkt online i bezpłatnie odebrać go w  okresie pięciu dni, we wskazanym salonie CCC. Tym samym na miejscu mogą od razu przymierzyć obuwie, aby zobaczyć czy im odpowiada, a w razie potrzeby - zamienić je na inne, dostępne w salonie. Dotychczas usługa obejmowała wyłącznie asortyment dostępny w wybranym sklepie.

Klienci CCC wybierają click&collect

W projektowaniu  omnichannelowych rozwiązań naszym celem jest komfort Klienta. Usługa Click&Collect zyskała nową, odświeżoną formę. Dzięki temu, w zasięgu ręki jest teraz pełna oferta online, niezależnie od salonu, w którym zamówienie zostanie odebrane. Co ważne, usługa jest w pełni bezpłatna, Klient nie ponosi kosztów transportu z magazynu do wybranego sklepu. Widzimy już pierwsze efekty wdrożenia Click&Collect w odświeżonej wersji – dziś klienci decydują się coraz częściej na tę formę dostawy – mówi Michał Pachnik, dyrektor e-commerce w CCC.

- Obecnie kontynuujemy prace rozwojowe i optymalizacyjne nad usługą Click&Collect, którą sukcesywnie będziemy rozszerzać o nowe funkcje - m.in. już wkrótce zostanie ona udostępniona także w aplikacji mobilnej CCC - dodaje.

Usługa jest dostępna na polskim rynku od stycznia br. CCC uruchomiło ją także na rynku słowackim, czeskim i rumuńskim, a w kolejnych miesiącach pojawi się również w innych krajach.

Co wiemy o CCC

CCC S.A. jest jedną z największych europejskich spółek w segmencie obuwia. Od maja 2021 r. spółka poprzez sieć sklepów HalfPrice rozwija sprzedaż również w segmencie off-price. Grupa posiada ok. 90 platform e-commerce  i ok. 1 000 sklepów w 28 krajach pod markami CCC, HalfPrice, eobuwie.pl, Modivo i DeeZee. CCC S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2004 roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum