Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Centra M1 w mionym roku powitały 21 nowych najemców

333 umowy łączące najemców i wyjmujących zostały przedłużone podczas minionego roku przez METRO PROPERTIES i partnerów biznesowych firmy, prowadzących swoje sklepy w centrach M1 w Polsce. Pojawiło się również 21 nowych najemców, a wynajęta powierzchnia w obiektach METRO PROPERTIES na koniec marca sięga ponad 97 proc.
Reklama

W czasie pandemii przedłużone zostały 84 umowy najmu na łączną powierzchnię 24 000 mkw. w dziewięciu lokalizacjach w Polsce. To firmy wielu branż, jak KOMFORT, Abra, Martes Sport, Smyk, czy sklepy z modą damską i męską Carry oraz popularne marki grupy LPP.

Do centrów M1 dołączyło też 21 nowych najemców, którzy zajęli powierzchnię ponad 3 000 mkw. Wśród nich znaleźli się: Tefal, wielobranżowe Pepco i Tedi, Tatuum z modą dla kobiet i mężczyzn, 5-10-15 z ubraniami dla dzieci i młodzieży, czy niemiecki salon optyczny Fielmann. 
Obecnie firma prowadzi negocjacje z 11 nowymi najemcami w obiektach w Czeladzi, Zabrzu, Krakowie i podwarszawskich Markach. Rozmowy dotyczą najmu na łącznej powierzchni prawie 1300 mkw.

Centra M1 w Polsce to dziewięć obiektów zlokalizowanych w większości w Polsce centralnej i południowej. Ich łączna powierzchnia najmu (GLA) wynosi 450 000 mkw. W obiektach z charakterystycznym czerwono – żółtym logo znajduje się 650 sklepów niemal wszystkich branż: od marketów spożywczych, budowlanych, po sklepy z modą, obuwiem i biżuterią, po salony z artykułami dla domu czy popularne punkty usługowe, kafejki i cukiernie.

METRO PROPERTIES sp. z o.o.. jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu METRO AG, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum