Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Centrum Janki z nową atrakcją dla dzieci

Centrum Janki rozszerza swoją ofertę skierowaną do najmłodszych. Nowa atrakcja – Liliputkowo to nowoczesna instalacja artystyczna, przypominająca Warszawę w stylu retro, w której dzieci znajdą strefy do kreatywnej zabawy, a rodzice miejsce na chwilę relaksu.
Reklama
  • Lokal znajduje się w pobliżu sklepów H&M oraz eObuwie.
  • Liliputkowo zajmuje powierzchnię 164 mkw.

Liliputkowo to oryginalny koncept wyróżniający Centrum Janki na tle innych galerii handlowych. Wpisując się w nowoczesne trendy, centrum postawiło na aranżację bezpłatnie dostępnej przestrzeni umożliwiającej wspólne spędzanie czasu całym rodzinom przy okazji robienia zakupów. Nowa inwestycja to również element strategii rozwoju Centrum Janki w kierunku stworzenia oferty zawierającej nowatorskie pomysły i angażujące atrakcje dostarczające odbiorcom niepowtarzalnych wrażeń. Centrum poszukuje także niestandardowych rozwiązań odpowiadających na potrzeby osób odwiedzających obiekt, a także okolicznych mieszkańców.

- Cieszymy się, że dzięki takim realizacjom jak Liliputkowo możemy zapewnić naszym klientom dostęp do oczekiwanych przez nich usług. Nowe miejsce już podczas weekendu otwarcia spotkało się z entuzjastycznym odbiorem i wypełniło niesamowitą energią – przyniosło wiele radości dzieciom, natomiast rodzicom dostarczyło mnóstwo nowych pomysłów na kreatywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami. Liczymy na to, że najmłodsi pokochają Liliputkowo i będzie ono wielokrotnie odwiedzane przez całe rodziny – mówi Sylwia Klaman, Marketing and PR Director, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Janki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum