Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lodowisko za zakupy w Praskim Centrum Koneser

Od 1 grudnia na ogólnodostępnym Placu Konesera otwarta będzie „Praska Ślizgawka”. Klienci Centrum Praskiego Koneser – podobnie jak w ubiegłym roku – po spełnieniu określonych warunków skorzystają z atrakcji bezpłatnie. Tegorocznym partnerem lodowiska jest PepsiCo Polska.
Reklama

Do dyspozycji małych i dużych łyżwiarzy będzie tafla o powierzchni niemal 350 m2. Lodowisko będzie otwarte codziennie w godzinach 8.45-22.00 (pierwsze wejście w ciągu dnia od poniedziałku do piątku przeznaczone jest dla grup szkolnych). Jedna sesja trwa 75 minut, a po każdej z nich planowana jest 15-minutowa przerwa.

 

Wstęp na lodowisko kosztuje 7 zł za 75 minut. Tyle będzie trzeba też zapłacić za wypożyczenie łyżew. Specjalna oferta czeka jednak na klientów Centrum Praskiego Koneser. Okazując paragon za zakupy o wartości minimum 20 złotych z bieżącego dnia, klienci będą mogli skorzystać zarówno z lodowiska, jak i wypożyczalni łyżew bezpłatnie (jeden paragon uprawnia jedną osobę do wejścia za darmo). Dodatkowo, w dni powszednie (w godz. 10.15-14.30) dzieci do 10 roku życia, pod opieką osoby dorosłej, również wejdą na „Praską Ślizgawkę” bezpłatnie. Oferowana będzie też usługa ostrzenia łyżew (10 zł), a także możliwość wypożyczenia chodzika (10 zł/30 min). Dodatkowe atrakcje na lodowisku przygotował partner „Praskiej Ślizgawki” – PepsiCo Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum