Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Certyfikat Dobry Produkt 2022. Zgłoszenia tylko do jutra!

Do 16 września 2022 r. czekamy na najciekawsze i najlepsze produkty spożywcze, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną oraz regionalną recepturą i są przeznaczone na rynek detaliczny oraz HoReCa. Zgłoś to, co na polskim rynku jest unikatowe, tworzone z pasją przez ludzi stawiających na doskonałość smaku i dbających o kulinarne gusta. Przyjmujemy zgłoszenia online do konkursu – wystarczy wypełnić formularz.
Reklama

Wyboru 15 nagrodzonych firm i produktów dokonuje co roku grono uznanych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną. Niezależnie, spośród nagrodzonych produktów, internauci dokonają wyboru swojego faworyta, któremu przyznany zostanie „Certyfikat Dobry Produkt – wybór Internautów".

ZGŁOŚ PRODUKT

KATEGORIE KONKURSOWE

Certyfikaty przyznane zostaną w 5 kategoriach:
● Produkt wysokiej jakości
● Nowy produkt
● Innowacyjny produkt
● Produkt tradycyjny i regionalny
● Produkt HoReCaTrends

W ciągu kilkunastu lat trwania konkursu nagrodzono już 230 produktów! Ich producenci korzystając z certyfikatu i znaku DOBREGO PRODUKTU wsparli lub zbudowali rozpoznawalność swoich marek oraz nawiązali nowe współprace z sieciami handlowymi.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej wieczornej Gali, która odbędzie się pierwszego dnia 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu (7-8 listopada 2022, Hotel Sheraton Grand Warsaw). Organizatorem  konkursu jest Grupa PTWP, wydawca serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum