Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

CH Gocław rozdawało upominki

Lato, lato, lato czeka..., to hasło piątkowego wydarzenia w Centrum Handlowym Gocław w Warszawie.  Kolorowe dmuchane materace, bambusowe kubki na zimne napoje i inne akcesoria plażowe czekały w ostatni piątek, 24 czerwca na klientów Centrum Handlowego Gocław. Wystarczyło zrobić zakupy za min. 100zł lub 200zł aby odebrać upominek. Centrum przygotowało również mnóstwo atrakcji dla dzieci.
Reklama

Centrum Handlowe Gocław rozpoczęło sezon wakacyjny i w ostatni piątek zaprosiło swoich klientów do specjalnej wakacyjnej strefy, pełnej atrakcji.  Na dzieci czekały upominki - wata cukrowa i kolorowe balony. W zaaranżowanej plażowej strefie pojawiła się filmowa maskotka.

Rodzice za zrobione zakupy mogli odebrać upominki m.in. dmuchane materace (za zakupy na kwotę min. 200zł) oraz kubki plażowe i małe akcesoria do pływania (za zakupy na kwotę min. 100zł). Warunkiem odbioru nagrody było pokazanie 2 paragonów na minimalne kwoty z dwóch sklepów zlokalizowanych na terenie CH Gocław.

Centrum Handlowe Gocław rozpoczęło sezon wakacyjny, fot. mat. pras.
Centrum Handlowe Gocław rozpoczęło sezon wakacyjny, fot. mat. pras.

 

Najemcy dla Klientów CH tego dnia przygotowali również swoje niespodzianki, przykładem jest Takko Fashion, które dla Klientów tego dnia oferowało 20 % rabaty.

Wydarzenie trwało od godziny 14:00 do godziny 19:00, w sumie wydano 400 upominków.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum