Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Chorten: Dla naszych sklepów partnerskich najważniejsze są dostawy wprost z polskich hurtowni

Polskie sklepy są w stanie dobrze prosperować w grupach takich jak nasza. Konsolidacja bardzo wzmacnia rodzimy handel - mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.
Reklama

Grupa Chorten w maju 2021 roku zyskała nową siedzibę i własny magazyn. Jak się to przekładana na organizację pracy, logistykę i współpracę z polskimi hurtowniami i sklepami?

Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten: To dla nas bardzo ważny moment i inwestycja dająca możliwość rozwoju dla zespołu, a przede wszystkim proponowania nowych usług sklepom partnerskim. Po blisko roku od startu budowy, obiekt został ukończony i kompleksowo wyposażany. Integracja biura z centrum magazynowo-logistycznym usprawniła nam pewne procesy związane ze współpracą między naszymi działami, ale przede wszystkim bardzo istotne jest tu strategiczne położenie przy trasie krajowej S8. To ułatwiła logistykę towarową i daje łatwy dojazd dla przedstawicieli producentów z całej Polski, którzy regularnie odwiedzają nasz dział sprzedaży ze swoją ofertą i przyjeżdżają na negocjacje warunków handlowych. To, że mamy nowoczesny magazyn centralny nie oznacza jednak, że zmieniamy nasz model współpracy z dostawcami. Dla naszych sklepów partnerskich najważniejsze są dostawy wprost z polskich hurtowni, z którymi cały czas działamy i rozszerzamy siatkę na całą Polskę.

Więcej na portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum