Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Chorten głównym sponsorem Jagiellonii Białystok

Piłkarze Jagiellonii Białystok zaczynają w sobotę nowy sezon w PKO BP Ekstraklasie. W dwóch pierwszych spotkaniach wystąpią z logo Grupy Chorten na koszulkach.
Reklama

Grupa Chorten jest m.in. sponsorem tytularnym koszykarzy Żubrów Białystok, grupy bokserskiej Dariusza Snarskiego czy chociażby tenisistów stołowych Dojlid Białystok.

Teraz została zawarta umowa pomiędzy Grupą Chorten a Jagiellonią Białystok.

- Łączy nas przede wszystkim Białystok, gdzie jest najwięcej naszych sklepów. Jesteśmy dumni, że możemy razem z Jagiellonią promować miasto i mamy nadzieję, że nasz drużyna będzie tak wygrywać, jak my wygrywamy budując grupę sklepów w całej Polsce, których mamy już blisko 2500 – podkreślała Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten.

W ramach umowy w dwóch najbliższych spotkaniach Jagiellonii w PKO BP Ekstraklasie, które odbędą się na Stadionie Miejskim w Białymstoku, piłkarze wystąpią w koszulkach z logo Grupy Chorten w centralnym miejscu. Podczas meczów z Piastem Gliwice (16 lipca, godz. 17.30) i Widzewem Łódź (22 lipca, godz. 20.30) symbol z drzewkiem dębu pojawi się również na bandach led wokół boiska, jak też na specjalnych banerach. 

- Sam rozbiję zakupy w sklepie Chorten, a nie jest to nasza pierwsza współpraca z Grupą Chorten - mówi Wojciech Pertkiewicz, prezes Jagiellonii 

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten od 2 sezonów wspierała i nadal będzie wspierać zespoł rezerw białostockiego klubu. To właśnie w tej drużynie młodzi piłkarze zdobywają pierwsze doświadczenie w dorosłej piłce. Niektórzy z zawodników grający wcześniej w drugim zespole są obecnie w kadrze pierwszej drużyny z PKO BP Ekstraklasy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum