Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Chorten umacnia pozycję w centralnej Polsce

W kwietniu na handlowej mapie Polski pojawiło się kilka nowych placówek pod szyldem Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten. Tylko w ten weekend zaplanowano otwarcia w 5 nowych punktach w centralnej części kraju.
Reklama

- Dołączają do nas sklepy o zróżnicowanej powierzchni. Są markety, są delikatesy średniej wielkości, czy placówki małoformatowe. Dla każdego formatu mamy coś do zaproponowania. Nawiązują z nami współpracę detaliści, którzy prowadzą po kilka punktów handlowych i już wcześniej znali nasze standardy – mówi Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

Dwa sklep pod nowym brandingiem Grupy Chorten otwierają się w Radomiu. Przy ul. Struga powstała placówka mająca 120 m kw. powierzchni. Jej jedna część jest specjalistyczna (alkoholowa), a druga ogólnospożywcza. W tym samym mieście nową wizualizację otrzymał też m.in. sklep Magat przy ul. Żeromskiego.

Dwa całkiem nowe punkty pod szyldem Grupy Chorten otwierane są również też w województwie mazowieckim, w miejscowościach Jarluty Duże i Grzybowo. Oba sklepy proponują klientom ofertę ogólnospożywczą. Mają w swym asortymencie też m.in. świeże owoce i warzywa, alkohol czy chemię gospodarczą. Są to już kolejne sklepy tego samego właściciela w Grupie Chorten.

Nowe placówki Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych cały czas pojawiają się też w województwie podlaskim, z którego wywodzi się Chorten. Najnowszy przykład pochodzi z Augustowa. Tam przy ul. Mostowej klienci zrobią zakupy w punkcie o powierzchni 80 m kw., sklep ogólnospożywczy z bogatą ofertą alkoholową.

- Mocno koncentrujemy uwagę na najnowszych dla nas regionach Polski, co nie oznacza, że nie ma miejsca na nowe sklepy tam, gdzie mamy już ugruntowaną pozycje i rozpoznawalną markę – podkreśla Krzysztof Pakuła.

Z Polską Grupą Sklepów Spożywczych współpracuje już niemal 2100 placówek partnerskich. Dynamiczny rozwój jest m.in. na południu i zachodzie kraju. W województwach małopolskim, śląskim, dolnośląskim, łódzkim czy kujawsko-pomorskim w ostatnim czasie podpisano kilkadziesiąt umów partnerskich. W najbliższych dniach na handlowej mapie Polski zostaną otwarte kolejne sklepy w nowym brandingu Grupy Chorten. Będą to placówki od wschodu (Biała Podlaska) po zachód kraju (położona nad Odrą miejscowość Widuchowa).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum