Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Chorten z lokalizacją na nowym osiedlu w Łomży. To piąta placówka

W inwestycji Apartamenty Księżnej Anny zlokalizowanej u zbiegu ulic Księżnej Anny i Zawadzkiej w Łomży otwarte zostały nowe Delikatesy Alex, pod szyldem Chorten. To piąta placówka właścicieli, którzy od 9 lat współpracują z Polską Grupą Sklepów Spożywczych Chorten.
Reklama

Grupa Chorten od początku rok podpisała kilkadziesiąt umów z właścicielami działających już sklepów spożywczych i alkoholowych, a jednocześnie dotychczasowi partnerzy otwierają swoje nowe placówki także pod logo z drzewem dębu. Wśród nich są Delikatesy Chorten Alex przy ul. Księżnej Anny 1B.

Nowy sklep Chorten w Łomży, fot. mat. pras.
Nowy sklep Chorten w Łomży, fot. mat. pras.

Nowy sklep Chorten to placówka convenience

To typowy sklep o charakterze „convenience”, na szybkie, codzienne zakupy. Placówka ma szeroki wybór oferty ogólnospożywczej, napojów, w tym piw, owoców i warzyw, nabiału a także pieczywa od lokalnych dostawców. Klienci obsługiwani są przy dwóch kasach. Sklep pracować będzie w godzinach 6-22 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe od 8 do 20.

- Nasz nowy sklep to inwestycja na przyszłość – widzimy potencjał w tej lokalizacji i mimo trudności, z jakimi walczą wszyscy przedsiębiorcy, idziemy do przodu. To młode osiedle, które cały czas się rozwija i liczymy, że uda nam się pociągnąć szeroką ofertą i promocyjnymi cenami klientów – mówi Michał Bagiński, współwłaściciel sklepu.

Delikatesy Chorten Alex działają także w Łomży przy ul. Dmowskiego 2c, Księżnej Anny 22, Śniadeckiego 11 i Długiej 24. Rodzinny biznes rozwijany jest wspólnie z Grupą Chorten od 2014 roku, a jego początki sięgają 1996 roku.

Otwarcie nowego sklepu Chorten w Łomży, fot.mat. pras.
Otwarcie nowego sklepu Chorten w Łomży, fot.mat. pras.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum