Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Cleaneating.pl - startuje e-sklep z eko pieczywem i granolą

Clean Eating producent ekologicznej żywności wystartował na polskim rynku. Polska to obok Szwecji, USA i Kanady czwarty rynek, na którym działa firma założona 8 lat temu.
Reklama

Clean Eating rozpoczęło w Polsce sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem sklepu online - www.cleaneating.pl. Większość produktów marki powstaje w naszym kraju, a w ofercie znajdują się m.in. granole oraz musli bez dodatku cukru, skandynawskie chrupkie pieczywo, mieszanki do wypieku chleba w domu, praliny daktylowe, bezkaloryczny makaron Konjac oraz linia zawierająca artykuły wysoko proteinowe – owsianka proteinowa, granola proteinowa, chrupkie pieczywo proteinowe.
Założycielką i dyrektorką zarządzającą Clean Eating jest Katrin Zytomierska popularna szwedzka prezenterka telewizyjna.
Proces ręcznej produkcji odbywa się w podwarszawskiej Rawie Mazowieckiej. – Korzystamy z lokalnych surowców, zaopatrujemy się u lokalnych dystrybutorów, nasze produkty regularnie przechodzą badania zarówno w polskich, jak i szwedzkich laboratoriach – tłumaczy Ewelina Polańczyk, odpowiedzialna za rozwój i portfolio produktowe marki Clean Eating.
Firma aktualnie zatrudnia przy produkcji w Rawie Mazowieckiej około 40 osób. Marka ma w planach w perspektywie roku powiększyć ofertę certyfikowanych produktów ekologicznych oraz rozszerzyć linię vegan.
Ambasadorką Clean Eating w Polsce jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyczka i propagatorka zdrowego żywienia, współtwórczyni kolektywu ‘Kobiety bez diety’.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum