Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Co robić w Walentynki w Warszawie? Stand-up i speed-dating towarzyski w Wola Parku

Wola Park przygotował walentynkową propozycję zarówno dla zakochanych, jak i tych, którzy wciąż poszukują drugiej połówki. 14 lutego klienci będą mogli obejrzeć wyjątkowy stand-up Agnieszki Matan, a także wziąć udział w speed-datingu towarzyskim - to wszystko na terenie kompleksu Ogrody Ulricha.
Reklama

Szukasz pomysłu, jak niesztampowo spędzić święto zakochanych? Zajrzyj do Ogrodów Ulricha na warszawskiej Woli! W Walentynki na klientów Wola Parku czekają niezwykłe atrakcje – nie tylko romantyczne. Będzie można obejrzeć stand-up Agnieszki Matan, a także uczestniczyć w speed-datingu, przeznaczonym zarówno dla tych szukających miłości, jak i miłego towarzystwa.

 

14 lutego w Ogrodach Ulricha na odwiedzających czekają:

  • O godz. 19:00 - Stand-up Agnieszki Matan, komiczki i improwizatorki komediowej, która doktoryzuje się z miłości, a w wolnym czasie kocha taksówki i występy w warszawskich piwnicach. Agnieszka przedstawi gościom Ogrodów Ulricha komediowy występ o miłości, podczas którego nie tylko zakochani, lecz wszyscy widzowie będą mogli podzielić się swoimi romantycznymi rozterkami. Nikt nie ustrzeże się przed dociekliwymi pytaniami Agnieszki, dzięki którym Ci na pierwszych randkach poznają się lepiej, a parom z dłuższym stażem przypomną się sytuacje, które sprawiły, że ich związek stał się jeszcze silniejszy. Również single nie będą się nudzić, a może nawet znajdą swoją drugą połówkę… Występ będzie przeplatany konkursami, w których do wygrania jest coś więcej niż uśmiech.
  • O godz. 20:00 - Speed-dating towarzyski, bez romantycznego terroru, ukierunkowany na miłe spędzanie czasu i wspólną zabawę – tak, by każdy mógł wziąć udział – ten szukający miłości, jak i partnera do drinka.

Na wszystkich uczestników czeka lampka wina oraz zestawy pytań przełamujących „pierwsze lody”, budujących przyjazną atmosferę i ułatwiających poznanie się! Chętnych na speed-dating obowiązują zapisy – szczegóły dostępne są na stronie www.wolapark.pl.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum