Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Coca-Cola promuje się serialem o życiu millenialsów

Nowa produkcja Coca-Cola podbija serca millenialsów serialem ukazującym losy bohaterów z perspektywy komunikatora dostępnym na platformie WOAH. Problemy spisane klawiaturą smartfona w nowatorskim, digitalowym wymiarze to esencja komunikacji ery on-line.
Reklama

Czterech bohaterów i ich historie przedstawione na ekranie smartfonów to nowy sposób na ukazanie odczuć nastolatków. Jedna chwila, jedna sieć społecznościowa, czworo nastolatków i łańcuch wydarzeń pokazany z ich punktu widzenia. Zastanawialiście się kiedykolwiek, co kryje się w cudzym telefonie? Nowatorska forma serii 6 minutowych odcinków serialu skupia rzeszę miłośników na platformie WOAH, YouTube oraz facebookowym profilu Coca-Cola. Inna perspektywa relacji, nie tak inna dla pokolenia millenialsów. Obserwowanie świata przez ekran smartfona to naturalna forma odbierania komunikatów. 

Nowatorski pomysł
Dlaczego serial mobilny w tak krótkiej 6 minutowej formie? Młodzież szuka krótkich, ciekawych form. Odpowiedzieliśmy na ich potrzeby tworząc serial specjalnie dla nich, o nich. Content przykuwający uwagę, nowa forma oraz ciekawa tematyka to wyznaczniki, którymi kierował się zespół tworząc strategię wprowadzenia serialu na rynek.

Czwórka przyjaciół, cztery konta i cztery różne perspektywy jednej, wspólnej historii. Co kryją smartfony Twoich znajomych, jak Cię widzą inni w digitalowym świecie? To pytania, na które często szukamy odpowiedzi. Seen ukazuje ten świat i odpowiada na pytania, dzięki historiom grupy przyjaciół: Alexa, Elly, Jake’a i Niny. Miłość, przyjaźń i rozterki relacjonowane na podkładzie najnowszych hitów pozwalają przenieść się w realia grupy. Zaciekawiony? Serial dostępny w aplikacji WOAH: https://pl.woah.com/pl/seen/seen-nowy-serial/, Youtube oraz Facebookowym profilu Coca-Cola.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum