Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Coca-Cola wypuści na rynek Cola Phone, a Oreo ciastka z logo Xbox

Amerykański koncer napojowy - Coca Cola planuje wprowadzić na rynek indyjski własny smartfon - Cola Phone. To efekt współracy z Realme. Przykładów wspópracy między markami jest więcej. Oreo wprowadza limitowaną wersję ciastek z emblematami Xbox i zaprasza do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
Reklama

Mukul Sharma - indyjski informator, podzielił się ze światem tą informacją na Twitterze. Telefon od Coca-Coli ma zadebiutować w tym kwartale. Na czerwonej obudowie ma widnieć duży logotyp Coca-Coli.

Prawdopodobne, że będzie to jeden z wariantów chińskiej marki Realme.

Współpraca Oreo i Xbox

Po ubiegłorocznych kampaniach Oreo z Lady Gagą czy Batmanem teraz czas na Xboxa. W limitowanej serii Oreo Original (w wersji 44 g i 176 g konsumenci znajdą na ciastkach 6 różnych emblematów odwzorowujących ikony przycisków na kontrolerze konsoli Xbox

Aby wziąć udział w loterii, należy kupić dowolne opakowanie ciastek Oreo, zachować paragon lub fakturę, uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie loteriaoreo.pl i sprawdzić, czy udało się wygrać. Zgłoszenia do loterii możliwe są od 1 lutego do 30 kwietnia 2023. Do wygrania: nagroda główna - aż 100 000 zł oraz dwadzieścia konsoli Xbox Series S. 

W kanałach digital trwa akcja promująca zakup limitowanej edycji Oreo i udział w loterii, działania PR w mediach społecznościowych oraz komunikację na nośnikach POS. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum