Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Comfino i Compero.pl z płatnościami BLIK

Grupa Comperia.pl SA, w skład której wchodzi wyszukiwarka ubezpieczeń Compero.pl i platforma płatności Comfino, rozpoczęła współpracę z Polskim Standardem Płatności. Dzięki niej użytkownicy będą mogli skorzystać z ekspresowych płatności BLIKIEM.
Reklama
  • Marketplace płatności Comfino to rozwiązanie płatnicze dla e-commerce, uruchomione w 2021 roku przez spółkę Comperia.pl SA. Dostępne jest już między innymi w e-sklepach korzystających z oprogramowania CStore, PrestaShop, Sellingo czy KingAPP. Działa jak wtyczka, która po zaimplementowaniu w sklepie internetowym dobiera opcje zapłaty za produkt lub usługę do danego klienta.
  • Dotychczas Confino oferowało płatności odroczone oraz zakupy ratalne dla konsumentów i firm. Rozpoczęcie współpracy z Polskim Standardem Płatności pozwoli na rozszerzenie portfolio usług i udostępnienie klientom marketplace’u płatności BLIKIEM.

– Nasz marketplace płatniczy ma za zadanie dopasować do klienta najlepszą dla niego metodę sfinansowania zakupów. Dzięki temu minimalizuje liczbę koszyków opuszczanych w ostatniej fazie zamówienia i podnosi sprzedaż. Dodanie nowej możliwości zapłaty jest kolejnym krokiem w stronę podnoszenia konwersji – mówi Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl SA, odpowiedzialny za wdrożenie Comfino.

BLIK także na Compero.pl

BLIK dostępny będzie także na portalu sprzedaży ubezpieczeń Compero.pl. Dzięki temu kupujący polisy ubezpieczeniowe również będą mogli korzystać z tego sposobu płatności. Te same możliwości dostępne będą dla kupujących ubezpieczenia w stacjonarnych punktach, korzystających z systemu Comperia Agent.

Dzięki integracji Comfino z aplikacją Comperia Agent, wszyscy korzystający z niej sprzedawcy ubezpieczeń mogą teraz oferować nowe metody finansowania swoim klientom.

Kupujący polisę od agentów Comperia Ubezpieczenia mają za pośrednictwem Comfino do wyboru raty i płatności ekspresowe BLIK, a wkrótce także płatności odroczone (BNPL). Ale ostatecznej decyzji o formie zapłaty nie muszą podejmować w momencie podpisywania umowy. Mają na to czas do określonego w polisie terminu płatności.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum