Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Coolomaty - terminale chłodnicze wystartują na stacjach Statoil

Coolomaty, dostępne 24h na dobę urządzenia, które umożliwiają klientom spożywczych sklepów internetowych odbiór zamówienia bez konieczności oczekiwania na kuriera w domu, w pierwszej fazie projektu zostały zlokalizowane na wybranych stacjach benzynowych Statoil w Warszawie. Partnerem projektu Coolomat w Polsce są delikatesy Alma24.pl.
Reklama

Aktualnie trwają ostatnie prace wdrożeniowe i testy w ramach integracji sieci Coolomat ze sklepem internetowym Alma24.pl. Maszyny składają się z co najmniej 35 skrytek, z których 21 umożliwia przechowywanie produktów w temperaturze do -20C. - Cieszymy się, że jesteśmy na ostatniej prostej wdrożenia i wszystko wskazuje, że rozpoczniemy projekt zgodnie założonym harmonogramem.  Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami zamierzamy uruchomić dostawy jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że Coolomaty zostaną dobrze przyjęte przez klientów Alma24 - mówi Marcin Warzocha – prezes zarządu firmy i jeden z jej współzałożycieli.

Delikatesy Alma to sieć 46 sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. Na półkach delikatesów znaleźć można m.in. ofertę ponad 450 produktów ze znakiem Food&Joy. Ofertę elikatesów Alma dopełnia sklep internetowy Alma24.pl. W 2015 roku ruszył projekt franczyzowy pod nazwą Alma Smart.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum