Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Cukiernia Deseo najemcą Innova Work Station

W budynku biurowym Innova Work Station na warszawskim Służewcu otworzyła się cukiernia DESEO Patisserie & Chocolaterie. W transakcji najemcę reprezentowała agencja Estate Fellows, a właściciela nieruchomości firma Savills.
Reklama

W Innova Work Station Deseo wynajęło ponad 600 mkw., na których znajduje się, już otwarta dla klientów, cukiernia oraz pracownia, w której powstają ciastka, torty i czekolady.

- Zawarcie długoterminowej umowy z Deseo jest dowodem na zmianę percepcji Służewca w oczach najemców. Zmiany infrastrukturalne i nowe obiekty mieszkaniowe wpłynęły na ożywienie całej tkanki miejskiej – mówi Natalia Iwaszkiewicz, starszy menadżer ds. najmu, Cromwell Property Group.

- Deseo to unikalny koncept gastronomiczny, który z pewnością będzie przyciągał najemców budynku oraz okolicznych mieszkańców. Wyroby cukiernicze sprzedawane są z prawdziwego kontenera morskiego, sprowadzonego przez właścicieli i stanowiącego obecnie oryginalny element aranżacji wnętrza” – mówi Katarzyna Wiśniewska, konsultant, dział powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Budynek Innova Work Station zlokalizowany jest przy ul. Suwak 3. Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w Innova Work Station jest Savills.

Założycielami DESEO Patisserie & Chocolaterie jest para podróżników Łukasz Smoliński i Natalia Sitarska, którzy są również autorami jednego z popularnych blogów podróżniczo-kulinarnych.

Deseo znane jest z selektywnego doboru lokalizacji na swoje cukiernie. W Warszawie można je znaleźć w Fortcie 8, czyli XIX-wiecznych zrewitalizowanych koszarach na warszawskim Służewie, na modnej ulicy Burakowskiej w dawnej fabryce koronek oraz w nowym kompleksie wielofunkcyjnym Browary Warszawskie. Teraz do tego grona dołącza budynek Innova Work Station, m.in. dzięki swojej dogodnej lokalizacji, blisko Galerii Mokotów, pętli tramwajowej i nowych osiedli mieszkaniowych na Służewcu.

Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w Innova Work Station jest Savills, jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Asset Managerem nieruchomości jest firma Cromwell Property Group, fundusz notowany na australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Globalna platforma Cromwell obejmuje ponad 440 pracowników zatrudnionych w 28 biurach w Australii, Nowej Zelandii i Europie. Na dzień 31 grudzień 2020 r. wartość zarządzanych aktywów w ujęciu globalnym wynosiła 7,4 mld EUR.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum