Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Cyfrowy parking w centrum Forum Gdańsk

Firma NaviParking ukończyła działania z zakresu cyfrowej transformacji na szóstym piętrze parkingu znajdującego się na terenie centrum handlowego Forum Gdańsk.
Reklama

Od sierpnia br., kierowcy mogą między innymi rezerwować miejsca postojowe na portalu Cyfrowyparking.pl, a także realizować szybkie płatności online za pośrednictwem aplikacji mobilnej NaviPay. W realizację projektu jest także zaangażowany Car Park, dostawca i autoryzowany partner AMANO Europe. Forum Gdańsk jest pierwszym centrum handlowym w regionie, które wprowadza nowoczesne technologie parkingowe.

Portal Cyfrowyparking.pl, wraz z aplikacją NaviPay, ułatwia szybkie i bezkontaktowe parkowanie na zweryfikowanych parkingach. NaviPay umożliwia płynny, bezdotykowy wjazd i wyjazd z parkingu, dokonywanie  bezpiecznych płatności online, naliczanie realnego czasu parkowania oraz dojazd do obiektu z pomocą nawigacji. Nasze oprogramowanie nie wymaga od operatorów samodzielnego instalowania dodatkowej infrastruktury czy inwestycji w zasoby ludzkie – mówi Maciej Cichoński, dyrektor PMO & Hospitality w NaviParking.

Na cyfrowym parkingu w Forum Gdańsk kierowcy mogą korzystać z dwudziestu cyfrowych miejsc postojowych znajdujących się na szóstym poziomie parkingu z pięknym widokiem na panoramę miasta. Możliwe jest zarówno wykupienie krótkoterminowej rezerwacji (na stronie Cyfrowyportal.pl lub przez aplikację NaviPay), jak i długoterminowych abonamentów (za pośrednictwem portalu).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum