Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Cztery kolejne firmy dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej

DLA Piper, Berry Project, SMV Group i JG Business Suport to nowe firmy w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Obecnie e-Izba zrzesza ponad 175 podmiotów tworzących branżę e-gospodarki w Polsce.
Reklama

Berry Project to agencja interaktywna. Team programistyczny odpowiada za budowę rozwiązań e-commerce na bazie autorskiego silnika lub oprogramowania Magento. Team marketingowy odpowiada za stałą komunikację marketingową dla obsługiwanych projektów.

DLA Piper jest globalną kancelarią prawną z biurami w ponad 30 krajach. Biuro DLA Piper w Warszawie świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych oraz polskich spółek, prowadzących działalność biznesową w różnych sektorach gospodarki, w tym w branży nowoczesnych technologii.

JG BUSINESS SUPPORT Joanna Gosiewska-Kozłow to firma doradcza pomagająca przedsiębiorstwom przejść wewnętrzną transformację.
 

SMG jest agencją zajmującą się tworzeniem rozwiązań wspierających biznes reklamodawców w obszarze komunikacji marketingowej. SMG należy do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. Posiada 130 biur w kilkudziesięciu krajach i zatrudnia 8000 pracowników. W polskim biurze SMG pracuje blisko 350 specjalistów w dziedzinie komunikacji, mediów, strategii marketingowych, analityki, badań, technologii, narzędzi wspierających sprzedaż i marketing, kreacji i content marketingu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum