Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dairy Queen w prestiżowej lokalizacji w stolicy

Sieć Dairy Queen w najbliższy weekend otworzy swoją drugą placówkę w Polsce, a pierwszą poza centrum handlowym. Nowy, flagowy lokal sieci, znajdujący się w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 35, zainauguruje działalność 24 października.
Reklama

Przypomnijmy, DQ rozwijane jest w Polsce przez spółkę Sparrow 4, kontrolowaną przez Bastion Venture Fund. Pierwszy punkt amerykańskiej sieci należącej do słynnego biznesmena Warrena Buffetta otwarty został w Polsce 11 września br. w warszawskim centrum handlowym Wola Park. W ciągu trzech-czterech lat Dairy Queen chce mieć w Polsce 26 lokali.

Sieć rozwijana będzie w naszym kraju w dwóch odmiennych konceptach: DQ Chill oraz DQ Grill & Chill. Pierwszy z nich obejmuje samą część lodową (charakterystyczne Blizzardy, czyli lody w "odwróconych" kubeczkach, desery mleczne i ciasta), natomiast w drugim koncepcie oferta ulega powiększeniu o hamburgery i dania z kurczaka. Oba koncepty rozwijane będą przez Sparrow 4 w trzech wariantach, dostosowanych do konkretnej lokalizacji (centrum handlowe, lokal przy ulicy, bądź placówka stand-alone). Kawiarnia lodowa, która otwarta zostanie w sobotę przy warszawskim Nowym Świecie, działać będzie w formacie DQ Chill.

Dairy Queen posiada aktualnie 6,2 tys. obiektów gastronomicznych w około 20 krajach.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum