Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dealz z lokalizacją w PH Kalinka w Kaliszu

Park Handlowy Kalinka w Kaliszu pozyskał jako najemcę sieć sklepów Dealz, działającą w Irlandii, Francji, Hiszpanii oraz w Wielkiej Brytanii pod marką Poundland. Marka zajmie lokal o powierzchni 460 mkw. W transakcji najmu firmę Antan Development Polska reprezentowała firma doradcza Savills.
Reklama

Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od 1990 roku. Posiada ponad 900 sklepów w krajach Europy Zachodniej oraz w Wielkiej Brytanii i zatrudnia ponad 18 000 pracowników. Sieć Dealz należy do Grupy PEPKOR Europe, właściciela PEPCO oraz Poundland UK/Dealz Europa Zachodnia. W sklepach Dealz można zakupić m.in. produkty przemysłowe, spożywcze, drogeryjne oraz kosmetyczne, a także akcesoria domowe i dekoracyjne. 

Marcin Langowski i Robin Taylor, członkowie zarządu sieci Pepco w Polsce weszli także do zarządu spółki Dealz Poland. 25 września 2017 roku w KRS została zarejestrowana spółka Dealz Poland. Jej właścicielami są POUNDLAND LIMITED i POUNDLAND INTERNATIONAL LIMITED, które mają po 50 proc. udziałów w kapitale zakładowym o wartości 5 tys. zł. W zarządzie firmy znaleźli się: Marcin LANGOWSKI, Robin TAYLOR, Mark ELLIOTT, Sean CARDINAAL.

Park Handlowy Kalinka znajduje się u zbiegu ulic Serbinowskiej i Młynarskiej w Kaliszu. Kompleks składa się z czterech pawilonów o łącznej powierzchni ok. 7 900 mkw. Inwestorem Parku Handlowego Kalinka jest firma Antan Development Polska. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma doradcza Savills.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum