Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Decathlon i Marcin Lewandowski wydłużają dobę dla sportu

Decathlon Polska razem z Marcinem Lewandowskim, brązowym medalistą mistrzostw świata w biegu na 1500 metrów, zachęcają do treningu o 2 w nocy. Marka chce zwrócić uwagę na to, że każdy sposób, nawet tak niestandardowy, jest dobry, aby znaleźć czas na sport.
Reklama

Decathlon Polska postanowił wykorzystać zmianę czasu z letniego na zimowy i zachęcić do biegania zamiast tradycyjnego spania o godzinę dłużej.

– Do tej pory, co roku, pod koniec października, wszyscy Polacy, o 3 w nocy cofali wskazówki zegarów na 2. Chcemy, aby w tym roku było inaczej. O 2 pójdziemy poćwiczyć przez godzinę, a jak wrócimy, to nadal będzie 2 w nocy. To nasza odpowiedź na główną barierę Polaków w uprawianiu sportu. Mamy nadzieję, że znajdą się śmiałkowie, by wykorzystać dodatkową godzinę. Jednego już mamy: jest nim Marcin Lewandowski – mówi Piotr Szeleszczuk, dyrektor marketingu Decathlon Polska.

Kim jest Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski to polski lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich i brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m. W nocy z 29 na 30 października o godzinie 2:00 pójdzie pobiegać, a o treningu będzie opowiadał na swoim profilu w mediach społecznościowych. Sportowiec do aktywności zachęca również innych.

– Każdy sposób, aby zachęcić Polaków do uprawiania sportu, jest dobry, a ten jest nie tylko dobry, ale i szalony. Nie mogę się doczekać joggingu o 2:00 w nocy. Mam nadzieję, że nie będę w tym sam. Gorąco zachęcam, do wrzucania na media społecznościowe nagrań czy zdjęć z biegu z #DobaDlaSportu oraz oznaczania @Decathlon_Polska – powiedział Marcin Lewandowski.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum