Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Decathlon z zimową ofertą dla kolarzy

Producent sprzętu i sieć sklepów sportowych, marka Decathlon, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kolarzy, wydłużając do 3 lat gwarancję na trenażery. Dodatkowo, do 6 listopada trwa konkurs z Jarkiem Jarząbkowskim, znanym jako pashaBiceps, w ramach którego można wygrać sprzęt o wartości 10 000 zł do urządzenia swojej własnej strefy trenażerowej w domu.
Reklama

Jesienno-zimowa aura nie sprzyja treningom na świeżym powietrzu. Idealnym rozwiązaniem na ten okres będą trenażery rowerowe, pozwalające na podpięcie roweru oraz przeprowadzenie treningu lub rozgrzewki bez konieczności jazdy w deszczu czy niesprzyjających warunkach pogodowych. 

Do 6 listopada trwa konkurs realizowany z Jarkiem Jarząbkowskim. W ramach akcji można wygrać sprzęt o wartości 10 000 zł do urządzenia swojej własnej strefy trenażerowej w domu. Aby mieć szansę na wygraną, wystarczy przyjść do dowolnego sklepu Decathlon, zmierzyć się z kilometrową trasą, zamieścić zdjęcie na Instagramie z oznaczeniem @decathlonpolska i #WyzwanieDecathlon oraz krótko opisać swoją motywację do podejmowania wyzwań.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum