Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dekada Realty zapowiada kolejne inwestycje

Sieć centrów handlowych Dekada to obecnie siedem obiektów, ale jak zapowiada prezes spółki Dekada Realty Aleksander Walczak, firma jest w fazie szybkiego rozwoju i już wkrótce na handlowej mapie Polski pojawią się kolejne inwestycje.
Reklama

Najnowszą inwestycją spółki jest Dekada w Grójcu. Centrum handlowe składa się z dwóch niezależnych budynków o łącznej powierzchni najmu 5 tys. mkw. - To typowy format dla nas - niewielki park handlowy z kilkunastoma najemcami, których oferta handlowa zaspokaja potrzeby najbliższych mieszkańców - mówi Aleksander Walczak.

Kolejny projekt dewelopera, który jest już praktycznie na ukończeniu, to Dekada w Nowym Targu. Centrum zostanie uruchomione w marcu 2014 roku. - Inwestycja w Nowym Targu to centrum handlowe połączone z dworcem autobusowym. Będziemy operatorem zarówno części dworcowej jak i handlowej - informuje Walczak.

Firma oczekuje także na pozwolenie na budowę galerii handlowej w Brodnicy. - To również będzie nieduże centrum komunikacyjne łączące obiekt handlowy z dworcem PKS. Otwarcie planujemy jesienią przyszłego roku - informuje prezes Dekada Realty.

Na tym jednak nie konczą się zamierzenia inwestycyjne spółki. Już wiosną Dekada Realty chce ruszyć z kolejną budową - tym razem w Malborku. - Będzie to niewielka galeria handlowa w ścisłym centrum miasta, której otwarcie przewidujemy wiosną 2015 roku - zdradza Aleksander Walczak.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum