Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dekoria bierze 850 mkw. w Domotece

Marka Dekoria, oferująca szeroki asortyment artykułów dekoracyjnych, zajmie 856 m kw. powierzchni handlowej w Domotece – warszawskim centrum wyposażenia wnętrz. Najemca pojawi się w Centrum w pierwszym kwartale 2020 roku. Właściciela obiektu Fundusz Pradera European Retail Parks reprezentowała w transakcji firma Cushman & Wakefield.
Reklama

Dekoria jest polską marką działającą w branży dekoracji wnętrz od ponad czternastu lat. Ma jeden sklep stacjonarny w kraju, jednak najwyższa sprzedaż odbywa się za pośrednictwem e-sklepów, z czego największy dekoria.pl obejmuje rynek polski oraz 12 prowadzonych za granicą. Firma specjalizuje się w szyciu dekoracji tekstylnych na wymiar zamawianych drogą online. W swojej kompleksowej ofercie ma ponad 50 tysięcy produktów do aranżacji wnętrz – oprócz zasłon, firan, rolet i innych dekoracji tkaninowych także meble, lampy, dywany oraz dodatki dekoracyjne np. obrazy, zegary, lustra. Wyposażenie sklepu będzie obejmowało również ekrany dotykowe z informacjami o całym asortymencie oraz infokioski umożliwiające klientom indywidualną konfigurację produktów.

- Od dawna przymierzaliśmy się do otwarcia salonu w Warszawie, gdyż jest to nasz największy rynek sprzedaży detalicznej. Bardzo się cieszymy, że wreszcie klienci w stolicy będą mogli zobaczyć produkty Dekorii „na żywo”, uzyskać profesjonalną poradę z zakresu aranżacji wnętrz – mówi Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy marki Dekoria.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum