Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Delikatesy Gadus i Rossmann nowymi najemcami Centrum Kowale

W Centrum Kowale do grona najemców dołączyła drogeria Rossmann oraz Delikatesy Rybne - Gadus. Działające od ponad pięciu lat Centrum Kowale jest wynajęte w 95 procentach.
Reklama

Drogeria Rossmann na powierzchni ponad 370 mkw. sieć otworzy drogerię. Codziennie zakupy w ponad 1200 drogeriach sieci robi 700 tys. Polaków. W ofercie ponad 16 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek), a także 35 marek własnych. Otwarcie drogerii Rossmann zaplanowano na połowę marca br.

Ofertę spożywczą Centrum Kowale uzupełniły Delikatesy Rybne – Gadus, sieć sklepów z produktami świeżymi, mrożonymi oraz garmażem. Oferta delikatesów rybnych uzupełniła dotychczasową ofertę spożywczą dostępną w supermarkecie Tesco oraz w delikatesach mięsnych Gzella.

W dwupoziomowej galerii handlowo-usługowej o powierzchni najmu ponad 5 000 mkw. znajduje się 30 lokali oraz parking na 162 miejsca postojowe. Powierzchnia rozrywkowo-sportowa Centrum Kowale na poziomie -1 to ponad 1 270 mkw. Calypso Fitness Club oferuje klientom sale do ćwiczeń siłowych i zajęć ruchowych, w centrum rozrywki CK Bowling można skorzystać z 4 torów bowlingowych, stołów do gry w bilard oraz piłkarzyków.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum