Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Deska i Kreska najemcą Grzybowska Park


Najnowszy koncept gastronomiczny warszawskiego restauratora Jurka Sobieniaka zlokalizowany jest w budynku biurowym Grzybowska Park. Firma doradcza Savills reprezentuje właściciela budynku w wynajmie powierzchni. Umowy najmu w Grzybowska Park przedłużyło również Green Caffe Nero i salon krawiecki Cafardini, a w miejsce restauracji Casa Pablo pojawił się Tapas Gastrobar.
Reklama

Jurek Sobieniak to szef kuchni i jeden z prowadzących popularnego programu telewizyjnego „m jak mięso”. Jest właścicielem restauracji Sypka Mąka oraz Sypka Mąka i Masło. Wydał książkę kulinarną o kuchni ulicznej „Street food – głód ulicy”. Jego nowa restauracja przy ul. Grzybowskiej 5A nosi nazwę Deska i Kreska.

- Deska i Kreska zatem śródziemnomorska siostra popularnych restauracji, które prowadzę na Ursynowie i Żoliborzu – mówi Jurek Sobieniak, właściciel restauracji Deska i Kreska.

Deska i Kreska dysponuje ogródkiem ze stolikami od strony ulicy Grzybowskiej. W Grzybowska Park na dłużej pozostać zdecydował się również salon mody męskiej Cafardini oferujący garnitury szyte na miarę.

„Trwa proces rekomercjalizacji budynku biurowego Grzybowska Park. Równolegle z rozmowami z firmami zainteresowanymi wynajęciem biura, podpisaliśmy nowe umowy z najemcami lokali na parterze. Wspólnie z właścicielem zadbaliśmy o wzmocnienie oferty handlowo-gastronomicznej, która sprawia, ze budynek ten żyje i służy jako popularne miejsce spotkań” – mówi Monika Wakulska, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Budynek Grzybowska Park zlokalizowany jest przy ul. Grzybowskiej 5A w Warszawie, 500 metrów od stacji Świętokrzyska. Pod koniec 2020 r. w obiekcie zakończyły się prace modernizacyjne, w ramach których całkowicie odmieniona zostało lobby recepcyjne, tereny wokół budynku oraz powierzchnie wspólne dla najemców.

Za wynajem powierzchni biurowej i handlowej w nieruchomości odpowiada firma doradcza Savills, a w rozmowach z wynajmującym właściciela restauracji Deska i Kreska reprezentował Michał Konstanty, założyciel agencji Hunters Real Estate.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum