Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Deweloper planuje budowę galerii w Mysłowicach. Do biurowca jako najemcę pozykał Piotra i Pawła

Na przełomie II i III kwartału br. firma Holdimex planuje wystartować z budową nowego centrum handlowego w Mysłowicach. Aktualnie przygotowywany jest projekt techniczny. W toku są także negocjacje z funduszem, który sfinansuje realizację inwestycji. Sama budowa potrwa około 8 miesięcy.
Reklama

Planowana galeria jest obecnie wynajęta w około 50 proc. Powstanie na działce o powierzchni 5 ha zlokalizowanej przy ul. Katowickiej i Obrzeżnej Północnej w Mysłowicach. Wśród najemców pojawią się m.in.: sklep spożywczy, elektromarket, a także firmy modowe. Będą to sieci działające na terenie całej Polski.

Z kolei najemcą części handlowej biurowca Brynów Center, realizowanego przez tego samego dewelopera przy ul. Gawronów i Kościuszki w Katowicach zostały delikatesy Piotr i Paweł. I etap inwestycji ma zakończyć się już w czerwcu br. 

Budynek na sześciu kondygnacjach mieści dwa poziomy podziemnych parkingów ze 134 miejscami, kondygnację handlowo-usługową i trzy kondygnacje biurowe, przystosowane do dowolnej aranżacji. Ogólna powierzchnia użytkowa budynku to 11 196 mkw. Koszt budowy to około 50 mln zł, przy czym 40 proc. tej kwoty pochodzi z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum