Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Divante: 2,62 mln zł zysku po trzech kwartałach 2015 r.

Divante, specjalizujące się w IT wspierającym sprzedaż, zakończyło trzy kwartały 2015 roku zyskiem brutto w wysokości 2,62 mln zł. Przychody wyniosły 12,8 mln zł i wzrosły o 81 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.
Reklama

-Dynamiczny wzrost wyników to efekt realizacji strategii rozwoju współpracy z klientami zagranicznymi oraz usług związanych z Marketing Technology i Big Data. Mamy zespół, umiejętności i doświadczenie, które pozwalają nam realizować bardzo ambitne projekty związane z Customer Experience. Często są to długoterminowe przedsięwzięcia, gdzie wypracowujemy zupełnie nowe podejście i systemy związane ze sprzedażą – mówi Tomasz Karwatka, CEO Divante.

Divante na koniec trzeciego kwartału 2015 roku pozyskało 15 klientów spoza Polski. Dobre wyniki finansowe spółka zawdzięcza między innymi konsekwentnemu wdrażaniu współpracy i rozliczeń z klientami w modelu time and material. W styczniu 2016 roku Divante otworzyło swój pierwszy zagraniczny oddział w Rotterdamie w Holandii. Nowe biuro ułatwi obsługę dotychczasowych klientów z tego rynku, ale także pozwoli na lepsza komunikację i pozyskiwanie nowych kontraktów. W

W ostatnim czasie Divante zrealizowało pierwsze projekty Big Data i CRM dla branży finansowej, retail i utilities. W 2015 spółka wdrożyła nowy serwis Mennicy Wrocławskiej oraz nową odsłonę CDP.pl. Divante zaprojektowało i wdrożyło platformę sprzedażową dla Medicover, a także moduł umożliwiający korzystanie z systemu ZenCard w sklepach e-commerce zbudowanych w technologii Magento.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum