Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

dm z kolejnymi drogeriami w Polsce. Gdzie?

18 sierpnia nastąpiło otwarcie drogerii dm w Lubaniu (ul. Jana Pawła II 1a). To pierwszy sklep w tym mieście. 27 sierpnia drogeria dm otworzyła swoje drzwi dla mieszkańców Leszna (ul. Poznańskiej 3). A 22 września w Wodzisławiu Śląskim, przy Al. Armii Krajowej 5. W sumie do sieci należy 5 drogerii w Polsce,
Reklama

- Pierwsze dwie drogerie dm działają już w Polsce od kilku miesięcy, jednak otwierając nasz trzeci sklep, tym razem w Lubaniu, wciąż mamy w sobie ten sam entuzjazm, który towarzyszył naszemu debiutowi na rynku - mówi Markus Trojansky, General Manager w Polsce. 

W asortymencie dm znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci mogą także zakupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego, usługi foto i karmę dla zwierząt.

Zawsze korzystnie - polityka dm

„Zawsze korzystnie” to najważniejsze przesłanie dm, które daje klientom gwarancję trwałej, zawsze korzystnej ceny, bez czekania na promocje.

– Naszym celem jest zapewnienie przyjemnych zakupów – bez poczucia pogoni za ofertami czy ryzyka przeoczenia najlepszych okazji. To nasza obietnica dla klientów. Chcemy, żeby mieli pewność, że kiedykolwiek przyjdą do dm na zakupy, zawsze będzie to dla nich korzystne – tłumaczy Markus Trojansky.

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm w Lubaniu  wynosi około 440 mkw. Sieć zatrudniła siedmiu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm w Lesznie wynosi około 460 mkw. Sieć zatrudniła ośmiu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum