Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Do kiedy można nadsyłać prace w konkursie Biedronki?

Sieć Biedronka przypomina, że jeszcze tylko tydzień mają debiutujący pisarze i pisarki, aby stawić czoła przeznaczeniu i zawalczyć o 100 tysięcy złotych tj. główną nagrodę w I etapie konkursu „Piórko 2023. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”.
Reklama

Ponad tysiąc – tyle zgłoszeń otrzymali organizatorzy konkursu od 28 lutego. Być może znajduje się wśród nich zwycięski projekt, który oczaruje jury i rozkocha w sobie miliony polskich dzieci.

Termin nadsyłania prac mija 5 kwietnia 2023 r. o godzinie 23:59. Wtedy zostanie zakończone zbieranie prac tekstowych w pierwszym etapie konkursu (https://piorko.biedronka.pl/). Następnie opowieść wybrana przez Jury, będzie podstawą dla pracy ilustratorów w drugim etapie konkursu. Każdy autor może zgłosić maksymalnie trzy utwory, których długość mieści się w przedziale od 20 do 60 tys. znaków, a tekst musi być przystępny dla dzieci w wieku miedzy 4 a 10 lat. W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletni, debiutujący autorzy, którzy chcą stworzyć wyjątkowe opowieści.

W ramach konkursu Piórko powstało już osiem niezwykłych książek, które zostały sprzedane w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. Autorzy i ilustratorzy otrzymali łącznie 1,6 mln zł od organizatora i fundatora nagrody - sieci Biedronka.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum