Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Do oferty Polomarketu trafi 200 nowych indeksów marki własnej


W sklepach POLOmarket pojawiły się m.in. kolejne produkty marek własnych „Zaczarowany Ogród” i „Marysia”. Zgodnie ze strategią rozwoju sieć planuje regularnie poszerzać asortyment kategorii private label.
Reklama

„Zaczarowany Ogród” to jeden z „Czterech Światów” marek własnych w POLOmarkecie, wprowadzonych do sklepów w 2017 r., obejmujący owoce i warzywa oraz przetwory. Teraz linia została poszerzona o świeże soki warzywne oraz sałatkę obiadową i kulki z buraków.
Z kolei marka „Marysia” kojarzona był z foliami, papierami i innymi produktami do pieczenia, grillowania, duszenia i zamrażania żywności. Od teraz obejmuje także gamę mąk (żytnich i pszennych) oraz płatków (owsianych, orkiszowych i jaglanych). W najbliższych miesiącach „Marysia” wzbogaci się o kilkanaście pozycji kasz i ryżów oraz makarony, żelatynę, cukier wanilinowy, proszek do pieczenia, a także tłuszcze do pieczenia i smarowania.
W 2017 r. oferta marek własnych POLOmarketu została poszerzona o około 200 nowych indeksów. – W 2018 r. planujemy nie zwalniać tempa i zachować co najmniej taką dynamikę jak w minionym roku. Zgodnie z nową kampanią wizerunkową i strategią związaną z promowaniem polskości i świeżości szczególną wagę przywiązywać będziemy do rozwoju polskich marek i wspierania tym samym polskich producentów i dostawców – mówi Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów w POLOmarkecie. – Ważną kategorią, która niezmiennie będzie się rozwijać, jest również kategoria fresh.
W ostatnich miesiącach asortyment POLOmarketu został wzbogacony o inne linie produktów marki własnej, m.in. „Chrup” (orzeszki ziemne prażone w skorupce paprykowej, chrupki kukurydziane w różnych smakach), „Lanna” (chusteczki higieniczne, papiery toaletowe, ręczniki papierowe) czy „Conchador” (delicje, ciastka zbożowe, wafle i rurki z nadzieniem).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum