Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

DocData Fulfilment Solutions ma umowę na obsługę Allegro i wynajmuje magazyn pod Warszawą

DocData Fulfilment Solutions podpisał umowę na najem 4 315 mkw. powierzchmi magazynowej oraz 400 mkw powierzchni biurowej z Prologis Park Błonie i we wrześniu 2015 wprowadzi się do nowej siedziby.
Reklama

Potrzeba powiększenia struktur w Polsce pojawiła się wraz z rozpoczęciem współpracy z Grupą Allegro. W ramach partnerstwa od 1 października 2015 Docdata będzie zajmować się obsługą procesów logistycznych Grupy Allegro, w tym świadczeniem usługi fulfilment. Przedsięwzięcie będzie realizowane w okolicach Warszawy. Obecnie do klientów Docdaty należą m. in. Zalando, brands4friends czy ASOS, na zlecenie których wysyłanych jest ponad 250 tys. artykułów dziennie na terenie Europy.

Docdata Fulfilment Solutions to polski oddział holenderskiej firmy DOCDATA N.V., dostawcy usług dla sprzedawców internetowych, oferującego obsługę procesów logistycznych. Najemcę w procesie poszukiwań obiektu oraz negocjacji umowy reprezentowała firma BNP Paribas Real Estate Poland.

Prologis Park Błonie to centrum dystrybucyjne składające się z siedmiu budynków o łącznej powierzchni 152 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Obiekt lokalizowany jest w centralnej Polsce, 25 kilometrów na zachód od centrum Warszawy, co umożliwia dystrybucję towarów w samej Warszawie, jak i w całej aglomeracji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum