Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dolina Dobra z szerszą ofertą parówek, także wege

Marka Dolina Dobra rozszerza kategorie produktów o parówki dla najmłodszych, parówki proteinowe – pierwsze tego typu na rynku oraz parówki warzywne, wchodząc tym samym w nowy segment produktów wegetariańskich.
Reklama

Dziś Roślinne to pierwszy bezmięsny produkt marki Dolina Dobra. Parówki warzywne Doliny Dobra są cennym źródłem białka i błonnika. Dodatek buraczka wzbogaca smak produktu i podkreśla jego kolor. Produkt ten, podobnie jak inne znajdujące się w portfolio marki, charakteryzuje polskie pochodzenie i brak konserwantów czy sztucznych barwników. To produkt wegetariański.

Sugerowana cena detaliczna parówek warzywnych: 8.99 zł/opak.

Coś dla aktywnych

Drugą, nową propozycją od Doliny Dobra są Parówki Proteina+ dużo białka z polskiej szynki. To pierwszy tego typu produkt w tej kategorii na rynku. Parówki proteinowe powstały zarówno z dedykacją dla aktywnych sportowców, jak również wszystkich dbających o zdrowe odżywianie i chcących wzbogacić swoją dietę o białko. Charakteryzuje je 100% mięsa z polskiej szynki, obniżona zawartość tłuszczu oraz zero cukru, dzięki czemu sprawdzą się również dla osób na diecie ketogenicznej. Nie znajdziemy w nich żadnych konserwantów czy sztucznych dodatków. Produkt powstał ze specjalnie wyselekcjonowanych kawałków mięsa, bogatych w białko.

Sugerowana cena detaliczna parówek proteinowych: 8.99 zł/opak.

A dla najmłodszych coś specjalnego

Dzieci kochają parówki. Nic dziwnego. Mają przyjemną konsystencję, są łatwe i szybkie w przygotowaniu, a niekiedy dla naszych maluchów są pierwszym, w pełni ugotowanym przez nich posiłkiem.  Tym bardziej należy dbać, by ich jakość była jak najwyższa. Z myślą o tej odpowiedzialności powstały Parówki Dobrusie 100% polskiej szynki. To produkt o najwyższej jakości polskiego mięsa wieprzowego. Oprócz niego znajdziemy w nim przyprawy i naturalne dodatki – bez konserwantów,  sztucznych dodatków: fosforanów, barwników, glutaminianu monosodowego czy alergenów. Dodatkowo ich mocnym wyróżnikiem jest smak, przebadany na grupie najmłodszych respondentów, którzy wskazywali ich przewagę smakową nad liderem kategorii parówek dziecięcych

Sugerowana cena detaliczna parówek dla dzieci: 5.99 zł/opak.

Parówki Dobrusie 100% polskiej szynki, Parówki Proteina+ oraz Parówki warzywne Dziś Roślinne są obecne lub za chwilę będą w sieciach handlowych i mniejszych sklepach tradycyjnych. Z premierą produktu związane są promocje i samplingi.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum