Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dom w górach nagrodą w konkursie Żywiec Zdrój

1 czerwca br. Żywiec Zdrój wystartował z ogólnopolską akcją promocyjną realizowaną pod hasłem „Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój”. W loterii paragonowej biorą udział wszystkie produkty marki.
Reklama

Nagrodą główną jest nieruchomość gruntowa na Żywiecczyźnie wraz z voucherem na budowę całorocznego domku letniskowego, a łączna wartość wszystkich nagród wynosi 943.333,33 zł brutto. Działania promocyjne prowadzone będą w punktach sprzedaży oraz kanałach społecznościowych marki.

Najnowsza akcja promocyjna Żywiec Zdrój realizowana pod hasłem „Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój” oparta jest na mechanizmie loterii paragonowej. Do udziału w loterii uprawnia zakup sześciu dowolnych produktów marki Żywiec Zdrój. Otrzymany paragon należy zarejestrować na dedykowanej stronie www.loteria.zywiec-zdroj.pl i zachować. Każdego dnia pomiędzy 1.06 a 30.09 do wygrania jest 5 tzw. nagród natychmiastowych, każda o wartości 1 000 zł. Wielki finał, czyli losowanie laureatów nagrody głównej (położona w Beskidzie Żywieckim nieruchomość gruntowa o powierzchni 949 m2, voucher na budowę całorocznego domku letniskowego oraz 50 000 zł), odbędzie się w dniu 8 października br.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum