Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dream Burger nowym najemcą Galerii Askana

25 marca w Galerii Askana zostanie otwarty DREAM BURGER. Lokal o powierzchni prawie 170 mkw. będzie działał w nowej strefie restauracyjnej.
Reklama

DREAM BURGER to lokalna marka, która wśród gorzowian oraz mieszkańców regionu zyskała już szerokie grono zagorzałych zwolenników. Klienci marki będą mogli skorzystać zarówno z ogólnodostępnej strefy stolików jak też z atrakcyjnej sali wewnątrz lokalu.

Przypomnijmy, że nowy foodcourt w Galerii Askana ruszył w połowie lutego. Strefa zyskała nowy wygląd, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Dzięki większej przestrzeni jest jeszcze wygodniej i funkcjonalniej. Jak już informowaliśmy wcześniej, klienci mogą na nowo skosztować specjałów Kuchni Pekin oraz Izmir Kebab tj. restauracji które cieszą się w Galerii powodzeniem od wielu lat. O kolejnych najemcach strefy restauracyjnej poinformujemy już wkrótce. Nowa strefa restauracyjna ma powierzchnię ponad 700 mkw.

GALERIA ASKANA ma 55 000 mkw. powierzchni całkowitej, prawie 19 000 mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików,  10 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex HELIOS.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum