Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Drogeria dm przekazuje 250 tys. euro Turcji i Syrii

Niemiecki oddział dm-drogerie markt przekazuje 250 000 euro w ramach natychmiastowego wsparcia dla ludzi w Turcji i Syrii. Darowizna zostanie przekazana lokalnym organizacjom pomocowym, za pośrednictwem których dotrze ona do osób potrzebujących.
Reklama

Hasło „Tu liczy się człowiek. Tu kupuję” dotyczy nie tylko na pracowników oraz klientów. Tragedia w Turcji i Syrii nie pozwala być obojętnym, dlatego też w dm podjęto decyzje o przekazaniu środków na natychmiastową pomoc. Pieniądze trafią bezpośrednio do organizacji charytatywnych, które zdecydują o sposobie ich rozdysponowania.

„Wiadomości z obszarów dotkniętych przez trzęsienie ziemi bardzo nas poruszają. Wiele koleżanek i kolegów z naszej społeczności pracowniczej, tak samo jak wielu obywateli Niemiec, posiada krewnych, przyjaciół lub znajomych, którzy przebywają w miejscach dotkniętych tragedią. Ta sytuacja jest dla nich szczególnie trudna, dlatego poprzez naszą darowiznę chcemy pokazać solidarność z nimi.”, mówi Christoph Werner, prezes zarządu dm.

Ponadto drogeria dm jest wciąż zaangażowana we wsparcie uchodźców w związku z trwającą wojną na Ukrainie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum