Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Drogerie Ziko z usługą makijażu dla klientek. Koszt 49 zł

Klientki Ziko Dermo od lutego mogą korzystać z nowej usługi, którą jest – profesjonalny, dzienny makijaż kosmetykami mineralnymi od firm takich, jak Embryolisse i Annabelle Minerals.
Reklama

Specjalistki ds. dermokosmetyków, a jednocześnie wizażystki nie tylko wykonują make-up, ale również dobierają odpowiednie produkty pod makijaż i doradzają w kwestiach pielęgnacji cery np. poprawnego demakijażu. Na klientki czekają także kosmetyczne upominki. Usługa jest dostępna w wybranych drogeriach na terenie Polski. Trwa około 45 minut, a jej koszt to 49 złotych.

Do make-upu wybrano produkty od paryskiej marki dermokosmetyków Embryolisse oraz polskiej marki naturalnych kosmetyków mineralnych Annabelle Minerals. W asortymencie znajdują się korektory, podkłady, kremy koloryzujące, pudry, bronzery, tusze do rzęs, a także pomadki i balsamy do ust. 

Na razie usługa jest dostępna w 5 miastach Polski w wybranych drogeriach: Kraków (ul. Królewska 47), Warszawa (ul. Belgradzka 22 i Świętokrzyska 9), Wrocław (pl. Legionów 13) oraz Żywiec (ul. Zielona 3).

Na usługę makijażu dziennego można się zapisać online przez aplikację Booksy lub bezpośrednio w jednej z 5-ciu drogerii stacjonarnych.

Dla pierwszych 30 osób, które dokonają jednorazowego zakupu w wybranej z wyżej wymienionych drogerii za minimum 200 zł – makijaż dzienny zostanie wykonany gratis. Zapisu na bezpłatny makijaż należy dokonać wówczas osobiście po odebraniu voucheru w drogerii, który uprawnia do skorzystania z usługi lub telefonicznie, dzwoniąc na numer drogerii. Akcja obowiązuje do wyczerpania limitów miejsc.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum