Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Drugi oddech Komputronika. Jest zysk, zwolnieni pracownicy wracją do firmy

Grupa Komputronik opublikowała szacunkowe, skonsolidowane wyniki finansowe za rok obrachunkowy 2020/21. W podanym okresie Grupa wygenerowała 21,7 mln zł zysku operacyjnego.
Reklama

Grupa poinformowała także o 1.473,9 mln zł przychodów ze sprzedaży, zysku ze sprzedaży towarów i usług na poziomie 193,9 mln zł oraz EBITDA w wysokości 43,3 mln zł.

- To bardzo dobre wyniki. Mamy świadomość, że niektórzy mogli wątpić, czy uda nam się wyjść z sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, ale udowodniliśmy, że dzięki obranej strategii i naszemu doświadczeniu potrafimy zakończyć rok finansowy na plusie. Chciałbym podziękować wszystkim partnerom biznesowym i klientom za zaufanie. Jestem przekonany, że w kolejnych tygodniach będziemy umacniać swoją pozycję i zwiększać udziały w rynku w strategicznych dla firmy kategoriach oraz zawierać nowe kontrakty - powiedział Wojciech Buczkowski, prezes zarządu Grupy Komputronik

Czytaj także: Komputronik: Sąd zaakceptował przedstawiony plan restrukturyzacji

Komputronik zatrudnia


Grupa Komputronik planuje dalszy rozwój firmy o czym świadczyć może chęć zatrudnienia specjalistów z różnych obszarów. Jak wynika z oficjalnych informacji do pracy w Grupie Komputronik wracają też pracownicy, którzy w wyniku działań restrukturyzacyjnych rozstawali się z firmą.

Finalne wyniki za rok obrotowy 2020/21 Spółka planuje przedstawić 30 czerwca.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum