Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

DTZ skomercjalizuje CH Manhattan w Pruszkowie

DTZ będzie wyłącznym agentem reprezentującym inwestora przy wynajmie powierzchni handlowej w centrum handlowym Manhattan w Pruszkowie. Otwarcie obiektu o powierzchni ponad 13 000 m kw. planowane jest na III kwartał 2017 r.
Reklama

Manhattan powstanie w centrum Pruszkowa, pośród osiedli mieszkaniowych, 800 m od stacji WKD i 1500 m od stacji PKP Pruszków. Galeria handlowa połączona będzie z osiedlem liczącym 156 mieszkań.

Centrum handlowe Manhattan oferuje 13 000 m kw. powierzchni handlowej na dwóch kondygnacjach. Swoje lokale otworzą tu marki odzieżowe, kosmetyczno-drogeryjne i sportowe, sklepy z wyposażeniem wnętrz, sprzętem RTV/AGD oraz multimediami. Powstanie tu również supermarket i strefa rozrywki oraz rekreacji: kawiarnie, restauracje i place zabaw dla dzieci. Do dyspozycji klientów będzie ponad 400 miejsc parkingowych.

Pruszków liczy 80 tysięcy mieszkańców, z czego 65% to osoby w wieku produkcyjnym. Wskaźnik krajowej siły nabywczej w Pruszkowie wynosi 120%. Na terenie miasta działa około 8 tysięcy firm.

Inwestorem jest Grupa Kapitałowa REKORD. Manhattan jest obecnie jedyną inwestycją handlową w Pruszkowie z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Obiekt zostanie otwarty w trzecim kwartale 2017 roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum