Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Duka i Vision Express wśród najemców Gemini Park


Do grona najemców Gemini Park Tarnów dołączył Vision Express oraz Duka, marka z asortymentem akcesoriów kuchennych oraz stołowych. W tarnowskim Gemini Park Duka zajęła lokal o powierzchni bliskiej 120 mkw., poszerzając ofertę salonów z wyposażeniem wnętrz, którą tworzą marki tj. Home&You, Jysk, Tchibo, Castorama.
Reklama


- Zależy nam na obecności w Gemini Park Tarnów m.in. wiodących na rynku marek o ugruntowanej pozycji, takich jak Duka, która niedawno otworzyła w naszym obiekcie swój sklep. Ogromnie się cieszymy z nowopodpisanej umowy - jesteśmy dumni, że tak znana marka z asortymentem lubianym przez klientów wybrała właśnie Gemini Park na swoją pierwszą lokalizację w Tarnowie, gdzie dotychczas nie była obecna. Jesteśmy przekonani, że Duka zyska grupę lojalnych klientów, którzy regularnie będą odwiedzać jej nowy salon w Gemini Park Tarnów - dodaje Z. Nowak.
Duka to marka posiadająca w swoim asortymencie szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców oraz szkła stołowego. Klientom oferuje również sezonowe kolekcje akcesoriów, dekoracji i tekstyliów kuchennych. Duka dba o wysoką jakość produktów, które projektuje w zgodzie z oczekiwaniami klientów oraz aktualnymi trendami we wzornictwie. Jej sieć salonów na polskim rynku liczy obecnie blisko 50 sklepów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum