Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dynamiczny rozwój sieć sklepów Domu Wina. Znamy kolejną lokalizację

Dwunasty firmowy sklep Domu Wina rozpoczął działalność w Centrum Handlowym M1 Krakowie. To jedyny specjalistyczny sklep z alkoholami w całym kompleksie.
Reklama

Oficjalne otwarcie sklepu firmowego Domu Wina odbyło się 31 marca br. Obiekt ma 41 metrów kwadratowych, znajduje się w Centrum Handlowym M1 przy Alei Pokoju 67 w Krakowie. To już trzeci lokal Domu Wina w stolicy Małopolski,  obok palcówek przy ul. Starowiślnej 66 i ul. Balickiej 255.

 

Na półkach obiektu w M1 znajdziemy prawie całe portfolio Domu Wina, czyli ponad 700 etykiet win i alkoholi mocnych. Reprezentowany jest każdy ważny region winiarski Europy i Ameryki Południowej oraz producenci z Kalifornii, RPA, Izraela, Australii, Nowej Zelandii. Warto podkreślić, że Dom Wina jest wyłącznym polskim dystrybutorem wielu prestiżowych winiarni.

Zdaniem Pawła Gąsiorka, Prezesa firmy, na prawo do reprezentowania wielkich marek Dom Wina pracuje od 27 lat. - Muszę z dumą przyznać, że cieszymy się świetną opinią w międzynarodowym winiarskim środowisku – mówi Paweł Gąsiorek.

 

Dorota Piotrowska, Dyrektorka Sieci Sklepów Domu Wina uważa, że sklep firmowy wyróżnia się nie tylko asortymentem, którego nie znajdziemy w marketach, ale też doskonale wyszkolonym personelem chętnie dzielącym się swoją wiedzą, gotowym odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytanie klientów. – Nasz nowy lokal, zresztą podobnie jak wszystkie inne, jest przystosowany do prowadzenia degustacji i spotkań, ponieważ chcemy, aby stał się również ośrodkiem krzewienia kultury winiarskiej, a zarazem miejscem przyjaznym dla wszystkich osób kochających wino  – mówi Dorota Piotrowska.

Sklepy firmowe Domu Wina znajdują się także w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Piasecznie i Częstochowie. W tegorocznych planach firmy jest uruchomienie kolejnych dwóch obiektów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum