Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dynamiczny rozwój szyldu Gama - nowe placówki w różnych formatach

Sieć Gama przyspiesza pod koniec roku. W październiku i listopadzie otwarte zostały nowe sklepy zarówno pod szyldem Gama, jak i Gama Mini.
Reklama

Kolejne dwie Gamy Mini ruszyły pod koniec października na Podlasiu. Właściciel sklepów spożywczych postawił na współpracę z PSD. Sklepy Gama Mini  zostały otwarte w miejscowości Mień i w miejscowości Makarki. Dzięki temu stworzył sieć czterech sklepów Gama i planuje dalszy rozwój.
Gamy Mini zmieniły diametralnie wygląd poprzez zmianę wizualizacji, zastosowanie w ekspozycji 

30 października otwarto sklep Gama Mini w niewielkiej miejscowości Krzemlin, w woj. zachodniopomorskim. Sklep przeszedł gruntowną metamorfozę. Tradycyjna forma sprzedaży zmieniona została na samoobsługę.

8 listopada nastąpiło oczekiwane otwarcie Gamy w Biskupicach Wielkopolskich. Sklep należy do właścicieli prywatnych, którzy przygotowując się do otwarcia z nowym szyldem powiększyli powierzchnię sprzedaży. Ze 100-metrowego sklepu powstała 400-metrowa Gama.

7 listopada miało miejsce otwarcie Gamy Mini przy ul. Nadrzecznej, a następnego dnia przy ul. Śródmieście w Augustowie. Nowa wizualizacja i zaimplemetowanie asortymentu według standardów Gamy dały poczucie wielkiej przemiany w sklepach.

Do działających w Pułtusku czterech Gam,6 listopada dołączył z kolei sklep Manekin, o profilu odzieżowym.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum